do kasy suma: 0,00 zł
Profil firmy
OCTANORM jest wiodącym producentem specjalistycznych konstrukcji i elementów do budowy systemowych stoisk targowych.
Firma została założona w 1969 roku przez Hansa Staegera z myślą o stworzeniu inteligentnego systemu wystawienniczego, łączącego w sobie wydajność, elastyczność i indywidualność. Ta wizja przekształciła się w pomysł, a z niego powstał produkt, odnoszący sukcesy na całym świecie.


Jako firma średniej wielkości zachowaliśmy naszą niezależność, co pozwala nam szybko reagować na zmiany i nowe wymagania na naszych rynkach. Głównymi dziedzinami są rozwój budownictwa targowego, systemy prezentacji i aranżacji wnętrz oraz projektowanie i wyposażane pomieszczeń czystych.


W naszej 50-letniej historii staliśmy się wyspecjalizowanym i globalnie działającym producentem systemów aluminiowych. Jako jedni z nielicznych w branży projektujemy i produkujemy w Niemczech i jesteśmy dumni z naszej jakości "Made in Germany".


Firma OCTANORM uważana jest jako znacząca, technologiczna siła napędowa w swojej branży, z silnym naciskiem na innowacyjność i jakość. Produkcja i obróbka profili aluminiowych za pomocą naszych nowoczesnych maszyn odbywa się na najwyższym poziomie technicznym.
W ten sposób nasz ciągły rozwój, produkcja i działania związane ze sprzedażą na całym świecie dają impuls do rozwoju całej branży.


Specjalizujemy się w pięciu obszarach produktowych:

Sektor zabudowy targowej jest od dawna integralną częścią firmy. Obejmuje on wiele różnych profili oraz akcesoriów, które wykorzystywane są w budownictwie targowym.

Obszary systemów wyposażenia wnętrz i systemy wystawiennicze zapewniają indywidualne rozwiązania dotyczące montażu i prezentacji w sklepach, np. systemy regałów, panele LED, lady, podświetlane ściany prezentacyjne i wiele innych produktów.

Nasz dział systemów pomieszczeń czystych rozwija, produkuje i sprzedaje rozwiązania ścienne, sufitowe i drzwiowe dla przemysłu elektrycznego i półprzewodników, a także dla przemysłu farmaceutycznego i medycznego.

Nasze portfolio uzupełnia dział projektów, który oferuje rozwiązania indywidualne do różnych zastosowań.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl