do kasy suma: 0,00 zł
Systemy targowe OCTANORM


STOISKA TARGOWE wykonane w systemach OCTANORM

Prezentujemy Państwu nowoczesne stoiska targowe zrealizowane przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii oraz specjalistycznych konstrukcji systemowych OCTANORM.
Zostały one zaprojektowane i zbudowane przez profesjonalistów z branży targowej. Nie oznacza to jednak, że posiadanie stoiska na własność zarezerwowana jest tylko dla firm wystawienniczych czy eventowych zajmujących się budowaniem stoisk targowych.
Jeżeli Twoja firma planuje zakup stoiska targowego do samodzielnego montażu, ma trochę miejsca w magazynie na jego składowanie, oraz możliwość powierzenia pracownikowi obowiązków związanych z dbaniem o zakupiony sprzęt wystawienniczy, zapoznaj się z oferowanymi przez nas systemami i wybierz idealne dla siebie rozwiązanie, lub po prostu skontaktuj się z nami i uzyskaj fachową poradę. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć idealne stoisko targowe na własność, do łatwego montażu, które będzie służyć przez wiele lat, a modułowość systemów wystawienniczych pozwoli Ci na dopasowanie stoiska do każdej powierzchni targowej i zaprezentowanie się w innej odsłonie.


OCTAUNIVERSAL
system wolnostojących ścian do montażu ekranów LED

Konstrukcja pod ekrany LED - OCTAuniversal pozwala na zbudowanie wolnostojącej ściany do 6 m wysokości i grubości zaledwie 26 cm. Elementy konstrukcyjne to kwadratowe profile aluminiowe łączone za pomocą zamków zaciskowych  i dodatkowo zabezpieczone bolcami. Modułowa konstrukcja pod ekrany diodowe LED przymocowana jest do specjalnej płyty podłogowej, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo. Konstrukcję ściany można postawić praktycznie w każdym miejscu i zintegrować na niej dowolne elementy wizualne jak ekrany LED, ramy tekstylne podświetlane OCTAlumina lub inne wypełnienia. Tak jak wszystkie produkty firmy OCTANORM również OCTAuniversal jest oczywiście rozwiązaniem systemowym. Oznacza to, że jest  przeznaczone do wielokrotnego montażu, jest kompatybilne z innymi systemami wystawienniczymi oraz składa się z pojedynczych elementów, co umożliwia wygodny transport i prosty montaż.


Konstrukcja ściany pod ekrany LED
 

Film instruktażowy

 

Katalogi

Ściany do zamocowania ekranów LED (AW 7980)     Ściany do zamocowania ekranów LED (AW 7991)

 

Stoiska targowe wykonane w systemie OCTAUNIVERSAL - konstrukcja ścian pod ekrany diodowe LED

Konstrukcja ściany pod ekrany LED  Konstrukcja ściany pod ekrany LED

Konstrukcja ściany pod ekrany LED  Konstrukcja ściany pod ekrany LED

 

 

OCTAWALL PRO
system ram aluminiowych do montażu ekranów LED

System gotowych ram aluminiowych 80 mm przystosowanych do montażu ekranów diodowych LED.
Ekrany LED umieszczone w ramach licują się z całym systemem. Tworzy do jednolitą ścianę video o głębokości zaledwie 80 mm. Modułowy system OCTAWALL PRO jest kompatybilny z popularnymi panelami ledowymi, co pozwala na montaż ekranów diodowych LED od różnych producentów, min.: Unilumim, Absen, Infiled.
Ramy OCTAWALL PRO są dwustronne, występują w różnych formatach, również łukowych. Przystosowane są nie tylko do montażu paneli LED. Na ramach można zamocować grafiki tekstylne lub płyty np. PVC. Łączone są szybkozłączami, a otwory w ramach umożliwiają uporządkowane przeprowadzenie kabli.
Montaż prosty i intuicyjny pozwala na szybkie zbudowanie ściany o dowolnej wielkości.
Ramy łączone pod kątem 90° lub 135° wymagają słupka narożnego.
W zabudowę systemową wykonaną z ram OCTAWALL PRO można zamontować drzwi oraz dołączyć inne elementy systemowe.
Modułowa konstrukcja ściany do montażu ekranów LED to idealne rozwiązanie do przy organizacji targów, konferencji czy wystaw z wykorzystaniem paneli diodowych LED.


Konstrukcja ramowa pod montaż ekranów LED

 


Film instruktażowy

 

 

Katalogi

Ramy do montażu ekranów LED (AW 7992)     Ściany do zamocowania ekranów LED (AW 7991)

 

Stoiska targowe wykonane w systemie OCTAwall PRO - ramy aluminiowe do montażu ekranów LED

Konstrukcja ramowa pod ekrany LED  Konstrukcja ramowa pod ekrany LED

 

 

 

MAXIMA
system do profesjonalnego budowania stoisk targowych

Nazwa MAXIMA oznacza dokładnie to, co ten system oferuje. Od dawna jest na całym świecie złotym standardem w budowaniu stoisk targowych. Dzięki olbrzymiej ilości oferowanych profili i akcesoriów MAXIMA jest największym systemem wystawienniczym. MAXIMA jest niezastąpiona w przypadku projektów stoisk o dużych rozpiętościach i obciążeniach. Zaprojektowana dla profesjonalistów z branży targowej, wymaga technicznego know-how, ale jednocześnie oferuje maksymalną swobodę twórczą.

MAXIMA to system stworzony przez OCTANORM do wyzwolenia Twojej maksymalnej kreatywności. Zapewnia swobodę w projektowaniu i wszechstronnym zastosowaniu.


NIEZAWODNY.
WIELOKROTNEGO UŻYTKU.
DOSTOSOWANY DO KAŻDEGO PROJEKTU.

 

 

Film instruktażowy

 

Katalogi

Systemy targowe (AW 887)    System MAXIMA (AW 7990)

 

 

Stoiska targowe wykonane w systemie MAXIMA

Stoisko targowe w systemie MAXIMA  Stoisko targowe w systemie MAXIMA

Stoisko targowe w systemie MAXIMA  Stoisko targowe w systemie MAXIMA

 

  

 

OCTALUMINA
podświetlane modułowe stoiska wystawiennicze

To wysokiej klasy zabudowa targowa z podświetloną grafiką tekstylną, która z pewnością przyciągnie uwagę zwiedzających. Perfekcyjny wygląd, równomiernie podświetlona grafika, modułowa konstrukcja, wszystko to sprawia, że podświetlane stoiska targowe OCTALUMINA są obecnie najchętniej wybieranym systemem wystawienniczym na targi, eventy czy konferencje. Jeżeli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i zaimponować swoim klientom wysokim standardem, najlepszym wyborem będzie stoisko targowe z podświetlanymi ścianami OCTALUMINA.

OCTALUMINA PLUS - idealne rozwiązanie dla podświetlanej zabudowy narożnej.
OCTAlumina plus - to konstrukcja bazująca na nowych profilach, które pozwalają na zbudowanie w pełni podświetlonych pomieszczeń zamkniętych do wysokości 5 m. OCTAlumina plus skupia się przede wszystkim na obrazie. Konstrukcja ścian pomieszczenia zakryta wokół podświetloną grafiką tekstylną sprawia wrażenie ciągłości obrazu. W połączeniu narożnym ścian widoczne jest zaledwie 2 mm profilu.
Podświetlane drzwi wtapiają się w grafikę ściany. Stwarza to imponujące wrażenia przestrzenneDrzwi montowane są na równo ze ścianą i otwierane elektronicznie, całkowicie bezdotykowo, za pomocą kart chipowych.

 

Film instruktażowy

       

 

Katalogi

Ramy tekstylne i stoiska targowe podświetlane LED (AW 7950)     Ramy tekstylne podświetlane LED (AW 7960)Modułowe podświetlane stoiska wystawiennicze - OCTALUMINA
 

Modułowe podświetlane stoiska targowe  Modułowe podświetlane stoiska targowe


Stoiska targowe z podświetlanymi ścianami i podświetlanymi drzwiami, rozwiązanie dla zabudowy narożnej - OCTALUMINA PLUS

Stoiska targowe z podświetlanymi ścianami  Stoiska targowe z podświetlanymi ścianami

 

 

 

OCTAWALL CUSTOM 
ramowa, stabilna zabudowa targowa

Najwyższej klasy system do budowy modułowych stoisk wystawienniczych.
To system targowy dla najbardziej wymagających: szybki w montażu, bardzo stabilny i niezwykle trwały. Pozwala na zbudowanie ścian aż do 6 m wysokości.
Ulubiony system projektantów, którzy stosują go nie tylko na targach i wystawach, ale również w nowoczesnych, industrialnych wnętrzach.

System ścian OCTAwall CUSTOM oferuje to, co najlepsze w obu rozwiązaniach. Łączy w  sobie nowoczesny konwencjonalny wygląd z zaletami systemu modułowego, bez widocznej konstrukcji aluminiowej.
Stosując różne materiały (tkanina, płyty mdf, pvc) pozwala stworzyć indywidualny projekt dla Twojego stoiska. Przy niezwykle wytrzymałej i stabilnej konstrukcji waga systemu jest niska. Również budowa takiego stoiska zajmuje bardzo mało czasu. Przygotowane wcześniej płyty są w prosty sposób zawieszane na konstrukcji ram, bez użycia narzędzi.

Aluminium to bardzo trwały materiał. Sprawia, że ramy OCTAwall Custom są stabilne i mogą być używane przez dziesiątki lat.

 

Film instruktażowy

   

Katalog

Ramowy system do budowy stoisk wystawienniczych (AW 7947) 

 

 

Modułowe systemowe stoisko targowe  Modułowe systemowe stoisko targowe

Modułowe systemowe stoisko targowe  Modułowe systemowe stoisko targowe 

 

 

OCTAWALL
modułowy, lekki system stoisk wystawienniczych

Lekka, ramowa zabudowa targowa OCTAwall pozwala na niezliczone możliwości indywidualnego projektowania własnego stoiska wystawienniczego.
W każdej chwili możesz rozbudować modułowy system wystawienniczy i zmienić jego wygląd. Również wypełnienie ram aluminiowych możesz zmieniać i stosować zamiennie: raz grafikę tekstylną innym razem panel. 
Mobilne stoisko targowe OCTAwall to szybki, intuicyjny montaż i bogata oferta dodatkowych elementów wyposażenia stoiska: kantorek – zaplecze z drzwiami, zadaszenie, półki, uchwyty magnetyczneoświetlenie targoweramy z podświetlaną grafiką i wiele innych.

Aluminium sprawia, że ścianki wolnostojące lub stoiska wykonane z ram OCTAwall są lekki, a dzięki małym gabarytom są również łatwe w transporcie. Oferowane opcjonalnie skrzynie transportowe zabezpieczają dodatkowo Twoją konstrukcję wystawienniczą przed uszkodzeniem.

 

OCTAWALL toolless - modułowy, ramowy system ścianek wystawienniczych

Każda rama składa się z kilku elementów, które można łatwo złożyć za pomocą zatrzaskowych narożników i przedłużek. Szybki i prosty montaż, bez użycia narzędzi. Wszystkie części ram zapakowane są w zwijanej torbie z przegródkami, jednocześnie chroniącej przed porysowaniem.

 

Film instruktażowy

       

 

Katalog

Modułowy ramowy system wystawienniczy (AW 7970) 

 

 

Modułowe ramowe stoisko wystawiennicze  Modułowe ramowe stoisko wystawiennicze

Modułowe ramowe stoisko wystawiennicze  Modułowe ramowe stoisko wystawiennicze

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium