do kasy suma: 0,00 zł
System Maxima 40


MAKSIMUM  MOŻLIWOŚCI  W  WYSTAWIENNICTWIE  I  ARANŻACJI  WNĘTRZ
 Klasyki nie trzeba wymyślać na nowo. Ona wytrzymuje próbę czasu. 
Dzięki kreatywności użytkowników można ją odkrywać ponownie i dopasowywać do ciągle zmieniających się obszarów zastosowania. Nieprzewidywalne kombinacje utrzymują ją przy życiu, a niewielkie zmiany pozwalają na zintegrowanie z najnowszymi technologiami.
Dlatego klasyczny system Maxima to nie tylko  konstrukcje pod stoiska targowe, to przestrzeń dla nowych koncepcji.

Poszukujesz systemu, który jest idealny do budowy małych, lekkich stoisk wystawowych, ekspozycji i wysp handlowych? Z systemem Maxima 40 to żaden problem.
Dzięki niewielkiemu ciężarowi system Maxima 40 możesz stosować zarówno do budowy stoisk targowych, stoisk handlowych w galeriach, mebli ekspozycyjnych czy innych aranżacji. I to aż do wysokości 3 metrów, ze ścianami pokrytymi tkaniną tekstylną, panelami, całkowicie wyeksponowane lub w połączeniu z innymi systemami: systemem podłogowym OCTAfloor, systemem do zabudowy ścian prezentacyjnych OCTAwall, czy podświetlanymi ramami tekstylnymi OCTALUMINA, które zapewnią dodatkowe jasne akcenty.
Wykorzystaj w pełni nasze rozwiązania aby zaprezentować swoje produkty w jak najlepszej oprawie.

 


Stoiska wystawiennicze MAXIMA
lekkie, łatwe w montażu, do wielokrotnego zastosowania

               Stoisko wystawiennicze Maxima             Stoisko wystawiennicze Maxima

 

               Stoisko wystawiennicze Maxima              Stoisko wystawiennicze Maxima

 

Indywidulane rozwiązania dla ekspozycji muzealnych

  • Krótki czas montażu i szybka zmiana lokalizacji
  • Lekka i uniwersalna konstrukcja, łatwa w transporcie
  • System odpowiedni dla każdego projektu

 

Ekspozycja w galerii

 

 

Dziś stoisko handlowe z kosmetykami, jutro punkt z produktami regionalnymi

Dzięki Maxima nie musisz się obawiać nagłej zmiany firmowego designu! Szybka adaptacja dzięki praktycznemu i funkcjonalnemu systemowi Maxima ułatwi Ci to zadanie.
Nasz system może być wielokrotnie modyfikowany. Różne materiały wykończeniowe: szkło, płyty, panele lub tkanina pozwolą na uzyskanie wspaniałego efektu, a Twoje stoisko promocyjne za każdym razem nabierze innego charakteru. To mocne strony systemu Maxima 40!

 

Odejdź od kątów prostych, profile łukowe, zaokrąglone  wniosą nową stylistykę i świeże wzornictwo.
Daj się ponieść swojej kreatywności i nie trzymaj się kurczowo prostych linii. Nasze łukowe profile aluminiowe oferują dodatkową swobodę w projektowaniu.

  


Meble ekspozycyjne

Profile aluminiowe meblowe z systemu Maxima 40 doskonale nadają się do wykorzystania jako podstawa do eksponowania towarów – nie odwracając uwagi od produktu.
Można je wielokrotnie przestawiać, łączyć i na nowo dopasowywać. Srebrne anodowane wykończenie konstrukcji zapewnia neutralny ton, który z łatwością dopasowuje się do każdego otoczenia. Na życzenie profile możemy polakierować na dowolny kolor z palety RAL.
Oferujemy również profile anodowane w różnych kolorach, które dodają więcej szlachetności i elegancji wnętrzom.

 

                               

 


Elementy konstrukcyjne MAXIMA 

 system rowków

To dzięki nim wszystkie systemy OCTANORM są ze sobą kompatybilne. To one dają niezliczone możliwości w projektowaniu.
Półki, uchwyty, prowadnice, oświetlenie, najróżniejsze akcesoria do montażu okładzin, wszystko perfekcyjnie dopasowane i w każdej chwili łatwe do zastosowania.

 

                                 

 

 wiele akcesoriów


System MAXIMA oferuje bogaty wybór akcesoriów, dzięki którym można rozbudować i uatrakcyjnić dowolnie stoisko handlowe lub wystawiennicze.
Lekkie panele ścienne SpaceWall  pozwolą na idealne zaaranżowanie własnej przestrzeni handlowej, a szeroki wachlarz akcesoriów (haki, półki, uchwyty, wieszaki, pojemniki) umożliwią elastyczną prezentację towaru niemalże każdego rodzaju.  Nie ma projektu, którego z tym systemem nie da się zrealizować.

 

Panele ścienne SpaceWall 
różne materiały wykończeniowe


Bogata oferta profili aluminiowych i elementów mocujących pozwala na łatwy montaż różnych materiałów wykończeniowych typu: tkanina, szkło, panel lub płyta kompozytowa. Dzięki temu stoisko wystawowe, meble ekspozycyjne lub punkt handlowy uzyska indywidualny, wspaniały efekt.

 

 łączenie z innymi systemami


Maxima 40 jest kompatybilna z innymi systemami OCTANORM: systemem podłogowym OCTAfloorsystemem do zabudowy ścian prezentacyjnych OCTAwall, czy podświetlanymi ramami tekstylnymi OCTALUMINA, które zapewnią dodatkowe jasne akcenty.

 

 lekka konstrukcja, łatwa w transporcie


Dzięki niewielkiemu przekrojowi i niskiej wadze profili aluminiowych system Maxima 40  może być montowany i transportowany bez większego problemu. Zapewnia to szybką konfigurację dużych powierzchni wystawienniczych w krótkim czasie.

 

Katalogi

Systemy targowe (AW 887)    System MAXIMA (AW 7990) 

 

 Produkty Maxima 40

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl