do kasy suma: 0,00 zł
System profili świetlnych


OCTALUX - System profili podświetlanych

Ekscytujące kontury. Atrakcyjne linie świetlne. Kubiki o długości boku aż do 5 metrów.
OCTAlux otwiera nowe możliwości projektowania stoisk targowych i dekoracji wnętrz.

 

Profile świetlne OCTAlux

 

Jeden Projekt. Miliony kolorów. Inne wrażenie.

Każdy kolor ma swój wpływ na widza. Niektóre kolory aktywują się, inne uspokajają. Dzięki profilom świetlnym OCTAlux efekt ten, w zależności od okoliczności, możemy dopasować indywidulanie, ponieważ diody LED oferują pełne spektrum kolorów RGB z możliwością zmiany koloru.
Diody LED RGB z 16,8 milionami odcieni kolorów, na życzenie dostępne również w ciepłej bieli 4000 K i zimnej bieli 6500 K. Funkcja zmiany koloru pozwala na dostosowanie stoiska wystawienniczego do określonego motywu czy marki, co zwiększa spójność i identyfikację wizualną.

Profile podświetlane OCTAlux można przyciemniać lub rozjaśniać, zawsze dostosowując do projektu i wymagań. Takie efekty świetlne dodają stoiskom targowym dynamiki i zwiększają ich atrakcyjność.

 

Wysokiej jakości diody LED COB.

System profili podświetlanych OCTAlux wyposażony jest w diody LED, które wykorzystują technologię Chip-on-Board (COB).

Technologia LED COB charakteryzuje się wysoką jakością światła, długą żywotnością, dużym kątem świecenia i znaczą efektywnością energetyczną w porównaniu z tradycyjnymi diodami LED. Poszczególne punkty świetlne nie są widoczne i zapewniają równomierne oświetlenie.

 

Konstrukcja do budowy kubików podświetlanych i podwieszeń.

Konstrukcja profili świetlnych OCTAlux bazuje na kwadratowych profilach aluminiowych, które są otwarte z jednej lub dwóch stron. Boki są całkowicie zasłonięte plastikowym profilem. Dzięki specjalnej strukturze powierzchni światło jest rozproszone, a profil równomiernie oświetlony – nawet na wielu metrach.

Aby stworzyć ciągłe linie świetlne niezbędne jest oświetlenie narożników. Jest to możliwe dzięki naszemu opatentowanemu systemowi łączenia profili.

 

Profile podświetlane             Profile podświetlane

Profile kwadratowe podświetlane z jednej lub dwóch stron.

 

Profile podświetlane LED

Podświetlany profil LED w narożniku, bez widocznych łączeń.Podwieszane linie świetlne. 

OCTAlux jest idealnym rozwiązaniem do budowy przestrzennych konstrukcji oświetleniowych stoisk targowych oraz jako oświetlenie podwieszane. 
 

               Podwieszane linie świetlne       Podwieszane linie świetlne

 

OCTAlux – plus dla systemów OCTANORM.

System profili świetlnych OCTAlux można idealnie łączyć ze wszystkimi systemami targowymi OCTANORM, takimi jak OCTAwall pro, OCTAlumina i Maxima, ale także z OCTAwall 40.

Charakterystyczny rowek systemowy występujący w oferowanych przez nas rozwiązaniach i uniwersalne łączenie elementów gwarantują kompatybilność z całym bogatym programem OCTANORM.
Systemowe łączenie konstrukcji oferuje niebywałą elastyczność i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb.
Wystarczy niewielka inwestycja w nowy system oraz w kilka komponentów OCTAlux aby nadać stoisku wystawienniczemu nowy atrakcyjny wygląd.

 

Stoisko targowe z liniami świetlnymiZdjęcie: Michael Krasser

 

Bezkonkurencyjny system aluminiowych profili podświetlanych wykorzystywany do tworzenia dekoracji oświetleniowych na stoiskach targowych, wystawach, obciążonych energią przestrzeni eventowych, a także w witrynach sklepowych i wyspach handlowych.

 

Wyspa handlowa z podświetlanymi profilami

 

 

Film instruktażowy


 

Katalog

Profile podświetlane OCTAlux

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl