do kasy suma: 0,00 zł
STOISKO NA TARGACH ZAGRANICZNYCH
STOISKO NA TARGACH ZAGRANICZNYCH

 

Ograniczenia podróży? Odwołane loty? Restrykcje sanitarne po pandemii koronawirusa?

OSPI – OCTANORM Service Partner International (Międzynarodowa Sieć Firm Wystawienniczych) dostępna jest dla Ciebie na całym świecie i profesjonalnie rozwiąże wszystkie problemy logistyczne oraz zadba o to, aby Twoje stoisko na targach zagranicznych zostało wykonane beztrosko.
Bez względu na to, gdzie planujesz swoją wystawę, OSPI jest na całym świecie i możesz polegać na wiedzy 140 partnerów w ponad 40 krajach.

Idealne partnerstwo opiera się na zaufaniu. W obecnych czasach uspokajające jest uczucie, że można polegać na sobie nawzajem w dowolnym miejscu i czasie. To jest właśnie maksyma OCTANORM Service Partner International: współpraca polegająca na pełnym zaufaniu przy budowie stoisk targowych we wszystkich krajach.

Zasada sieci OSPI to: „think here – done there” (zaprojektuj tutaj, wykonaj tam). Oznacza to, że na targach zagranicznych Twoje stoisko zostanie zbudowane przez lokalną firmę OSPI zgodnie z projektem wykonanym w Polsce.

Należy pamiętać również o rozwoju zrównoważonym. Globalna sieć firm wystawienniczych OSPI przyczynia się aktywnie do wymiernego udziału w ograniczeniu emisji dwutlenku węgla, będącego składnikiem spalin z silników samochodowych. Na targach zagranicznych stoisko targowe zostaje zbudowane przez lokalną firmę OSPI zgodnie z projektem klienta. W ten sposób nie ma konieczności transportowania konstrukcji stoiska wraz z jego wyposażeniem z Polski do innego kraju.

Nasze partnerskie firmy wystawiennicze, znające bardzo dobrze swój kraj i obowiązujące w nim przepisy, pracując na 5 kontynentach, przygotowują najlepsze rozwiązanie dla Twojej prezentacji. Wszystko to jest idealnie zorganizowane i wdrożone według tych samych najwyższych standardów jakości.


OSPI – Twoi partnerzy na pięciu kontynentach:

  • rozwiążą profesjonalnie wszystkie problemy logistyczne
  • znają specyfikę danego kraju i jego przepisy
  • oferują te same wysokie standardy jakości
  • wspierają się nawzajem i mogą natychmiast reagować na arenie międzynarodowej
  • współpracują ze sobą na całym świecie
  • są specjalistami posiadającymi pełną wiedzę na temat przepisów technicznych
  • mają ten sam cel: Twój sukces na targach!

 

Doskonała współpraca od pierwszej minuty planowania aż do przekazania gotowego stoiska na targach. OSPI to dobrze wyszkolony zespół profesjonalistów, który całe swoje doświadczenie i międzynarodową wiedzę zamienia na sukces Twojej prezentacji na stoisku targowym.

 

 

ETAPY REALIZACJI PROJEKTU:

PLANOWANIE I DORADZTWO
Dokładne planowanie Twojej obecności na targach zagranicznych rozpoczyna się w Twoim ojczystym kraju. Obejmuje to przygotowanie projektu, kosztorysu i dokładne omówienie szczegółów.

ORGANIZACJA
Wyjaśniane są przepisy celne, budowlane, sprawdzane regulacje dotyczące instalacji technicznych na targach. Ponadto wspieramy ogólne planowanie podróży (przyjazd, zakwaterowanie, itp.)...

PRZEKAZANIE PROJEKTU I ZAKRESU PRAC ZAGRANICZNEMU PARTNEROWI
Projekt i zakres prac przekazywany jest partnerowi zagranicznemu.

BUDOWA STOISKA NA MIEJSCU TARGÓW
Organizujemy pełną logistykę, budujemy stoisko zgodnie z projektem oraz Twoim Corporate Identity. Dbamy o ochronę stoiska oraz o zgodność z wymogami technicznymi i przeciw pożarowymi.

PRZEKAZANIE STOISKA KLIENTOWI
Przed rozpoczęciem imprezy targowej przekazywane jest w pełni wyposażone stoisko. Punktualnie i zgodnie z umową. Oczywiście zatroszczymy się również o Twój przyjazd i odpowiedni hotel.

 

Zapraszamy do współpracy, przede wszystkim firmy wystawiennicze i eventowe.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium