do kasy suma: 0,00 zł
KLASYCZNY SYSTEM W INNYM UŻYCIU
KLASYCZNY SYSTEM OCTANORM W INNYM UŻYCIU


KLASYCZNY  SYSTEM OCTANORM W INNYM UŻYCIU

Uniwersalność zastosowania systemu OCTANORM nie zna granic.
To już nie tylko stoiska targowe, muzealne ścianki do ekspozycji obrazów, ścianki wystawiennicze do plenerowej wystawy zdjęć, pomieszczenia dla uchodźców (zbudowane w 2015 roku w Niemczech przez firmę OCTANORM na potrzeby lokacji uchodźców), szpitale tymczasowe (wydzielone przestrzenie dla pacjentów w halach wystawienniczych powstałe w Polsce i w innych krajach), ale również Centra Szczepień.

Firma OCTANORM w Niemczech, wspólnie z Federalnym Ministerstwem Zdrowia i specjalistami medycznymi, przygotowała projekty szybkiej budowy centrów szczepień, bazujące na naszym nowoczesnym systemie ścian działowych.

System mobilnych ścian działowych gwarantuje nie tylko szybkie, ale higieniczne i bezpieczne przeprowadzenie szczepień na dużą skalę.

Montaż systemu OCTANORM jest bardzo szybki i nieinwazyjny. Centra szczepień zbudowane z naszego systemu mogą być indywidualnie przystosowane do oczekiwanej ilości szczepień i wielkości hali, w której powstanie. Po demontażu hala pozostaje w nienaruszonym pierwotnym stanie. System nie generuje żadnych odpadów i może być używany wielokrotnie do innych przyszłych projektów.


ZRÓWNOWAŻONY SYSTEM - od planowania do realizacji.


Punkty Szczepień - Projekt


Spójna koncepcja higieny zapewnia skuteczne i jednocześnie bezpieczne przeprowadzenie szczepień. Ośrodki szczepień są podzielone na obszary. W ten sposób zapewniony jest prawidłowy proces rejestracji. Wyraźnie widoczna regulacja jednokierunkowa oznacza, że zawsze zachowana jest niezbędna bezpieczna odległość. Uwzględniono również dodatkowe miejsce do przechowywania szczepionki w magazynie.Punkty Szczepień - Projekt

 

Cieszymy się, że możemy aktywnie wspierać nie tylko naszym systemem, ale również naszą koncepcją. Niektóre ośrodki szczepień w Niemczech zostały już ukończone we współpracy z naszymi partnerami.

Realizacje wspólne OCTANORM i partnerów


Ściany działowe jako punkty szczepień         Ściany działowe jako punkty szczepień

 

Ściany działowe jako punkty szczepień         Ściany działowe jako punkty szczepień

 

Ściany działowe jako punkty szczepień         Ściany działowe jako punkty szczepień

 

KATALOGI

 

Ściany działowe jako punkty szczepień       Ściany działowe jako punkty szczepień

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium